Ledamöter, ON

Omsorgsnämnden (ON) har nio ledamöter.

Ledamöter

Filip Wihrén Andersson, Moderaterna, ordförande
filip.wihren.andersson@politiker.varnamo.se

Margareta Lindahl, Kristdemokraterna, första vice ordförande
margareta.lindahl@politiker.varnamo.se

Åke Vilhelmsson, Socialdemokraterna, andra vice ordförande
ake.vilhelmsson@politiker.varnamo.se

Carina Källman, Moderaterna
carina.kallman@politiker.varnamo.se

Emma Söderhjelm, Centerpartiet
emma.soderhjelm@politiker.varnamo.se

Marie Skogefors, Liberalerna
marie.skogefors@politiker.varnamo.se

Gun-Britt Klingberg, Socialdemokraterna
gun-britt.klingberg@politiker.varnamo.se

Carina Thållén, Socialdemokraterna
carina.thallen@politiker.varnamo.se

Oliwer Eriksson, Sverigedemokraterna
oliwer.eriksson@politiker.varnamo.se

Ersättare

Terje Freij, Moderaterna
terje.freij@politiker.varnamo.se

Margareta Nyberg, Moderaterna
margareta.nyberg@politiker.varnamo.se

Evalis Einarsson, Centerpartiet
evalis.einarsson@politiker.varnamo.se

Jane Gikandi, Centerpartiet
jane.gikandi@politiker.varnamo.se

Anders Nilsson, Kristdemokraterna
anders.nilsson@politiker.varnamo.se

Karina Hofmeier, Socialdemokraterna
karina.hofmeijer@politiker.varnamo.se

Nermin Imsirovic, Socialdemokraterna
nermin.imsirovic@politiker.varnamo.se

Erik Gerdin, Socialdemokraterna
erik.gerdin@politiker.varnamo.se

Cecilia Sjölander, Sverigedemokraterna
cecilia.sjolander@politiker.varnamo.se

Det här var kanske det du letade efter?

Hjälpte sidan dig?

Tack för att du hjälper oss förbättra webbplatsen!


Hur kan vi göra informationen bättre för dig? Webbadress till sidan bifogas i meddelandet.

Senast ändrad 08 februari 2024