Värnamo kommuns logga
E-tjänster och blankett Mina sidor Kontakt
E-tjänster och blankett Mina sidor Kontakt Lyssna

Ledamöter, SN

Servicenämnden (SN) har nio ledamöter.

Ledamöter

Haris Sibonjic, Centerpartiet, ordförande, e-post:haris.sibonjic@politiker.varnamo.se

Anders Lund, Moderaterna, förste vice ordförande, e-post: anders.lund@politiker.varnamo.se

Tero Väisänen, Socialdemokraterna, andre vice ordförande, e-post: tero.vaisanen@politiker.varnamo.se

Johan Hilding, Centerpartiet, e-post: johan.hilding@politiker.varnamo.se

Lena Freij, Kristdemokraterna, e-post: lena.freij@polotiker.varnamo.se

Håkan Andersson, Liberalerna, e-post: hakan.andersson@politiker.varnamo.se

Billy Mähler, Socialdemokraterna, e-post: billy.mahler@politiker.varnamo.se

Milka Cado, Socialdemokraterna, e-post: milka.cado@politiker.varnamo.se

Boo Karlsson, Sverigedemokraterna, e-post: bo.karlsson@politiker.varnamo.se

Ersättare

Christian Emilsson, Centerpartiet, e-post: christian.emilsson@politiker.varnamo.se

Per Bursell, Moderaterna, e-post: per.bursell@politiker.varnamo.se

Khalid Poricanen, Socialdemokraterna, e-post: khalid.poricanen@politiker.varnamo.se

Peter Lagermann, Centerpartiet, e-post: alf-peter.lagerman@politiker.varnamo.se

Thea Bushati, Kristdemokraterna, e-post: tea.bushati@politiker.varnamo.se

Eva Petersson, Liberalerna, e-post: eva.petersson@politiker.varnamo.se

Håkan Nilsson, Socialdemokraterna, e-post: hakan.nilsson@politiker.varnamo.se

Jan Cherek, Sverigedemokraterna, e-post: jan-peter.cherek@politiker.varnamo.se

Jerker Karlsson, Socialdemokraterna, e-post: jerker.karlsson@politiker.varnamo.se

Det här var kanske det du letade efter?

Hjälpte sidan dig?

Tack för att du hjälper oss förbättra webbplatsen!


Hur kan vi göra informationen bättre för dig? Webbadress till sidan bifogas i meddelandet.

Senast ändrad 27 juni 2022