Värnamo kommun logotyp. Länk till www.varnamo.se.

Kontakt

Kontaktcenter
331 83 Värnamo
0370-37 70 00
kontaktcenter@varnamo.se

Öppettider
Måndag-torsdag 7.30-16.30
Fredag 7.30-15.30

Besöksadress
Kyrktorget 1
Värnamo

Ledamöter, SN

Servicenämnden (SN) har nio ledamöter.

Ledamöter

Haris Sibonjic, Centerpartiet, ordförande, e-post:haris.sibonjic@politiker.varnamo.se

Maria Nyström, Moderaterna, förste vice ordförande, e-post: maria.nystrom@politiker.varnamo.se

Tero Väisänen, Socialdemokraterna, andre vice ordförande, e-post: tero.vaisanen@politiker.varnamo.se

Johan Hilding, Centerpartiet, e-post: johan.hilding@politiker.varnamo.se

Lena Freij, Kristdemokraterna, e-post: lena.freij@polotiker.varnamo.se

Håkan Andersson, Liberalerna, e-post: hakan.andersson@politiker.varnamo.se

Billy Mähler, Socialdemokraterna, e-post: billy.mahler@politiker.varnamo.se

Milka Cado, Socialdemokraterna, e-post: milka.cado@politiker.varnamo.se

Boo Karlsson, Sverigedemokraterna, e-post: bo.karlsson@politiker.varnamo.se

Ersättare

Christian Emilsson, Centerpartiet, e-post: christian.emilsson@politiker.varnamo.se

Anders Lund, Moderaterna, e-post: anders.lund@politiker.varnamo.se

Khalid Poricanen, Socialdemokraterna, e-post: khalid.poricanen@politiker.varnamo.se

Peter Lagermann, Centerpartiet, e-post: alf-peter.lagerman@politiker.varnamo.se

Thea Bushati, Kristdemokraterna, e-post: tea.bushati@politiker.varnamo.se

Eva Petersson, Liberalerna, e-post: eva.petersson@politiker.varnamo.se

Håkan Nilsson, Socialdemokraterna, e-post: hakan.nilsson@politiker.varnamo.se

Jan Cherek, Sverigedemokraterna, e-post: jan-peter.cherek@politiker.varnamo.se

Senast granskad:
2020-09-24

Hjälpte informationen dig?

Synpunkter

Tack för att du hjälper oss förbättra webbplatsen!

Vad kan vi förbättra?



Synpunkter

Kontaktcenter

0370-37 70 00
0370-37 77 11 fax

kontaktcenter@varnamo.se


Öppettider
Måndag-torsdag 7.30-16.30
Fredag 7.30-15.30


Besöksadress
Stadshuset
Kyrktorget 1, Värnamo


Postadress
Värnamo kommun
331 83 Värnamo


Organisationsnummer
212000-0555

Fler kontaktuppgifter




Facebook logotyp
Instagram logotyp
Värnamo 2035 logotyp